PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479542}
5,2 825
ocen
5,2 10 1 825
Super High Me
powrót do forum filmu Super High Me

Facet się nawet zaciągnąć nie potrafi

pfff

Szczera racja! Nie jestem fanem palenia, ale z 50 metrów można rozpoznać czy się ktoś zaciąga czy nie. A ten koleś wyraźnie się nie zaciągał. Otóż po poprawnym zaciągnięciu dym jest długi i przeciągły, bo wydobywa się z płuc, a z tego kolesia wylatywał duży kłębek dymu. Zresztą widać po napompowanych policzkach, że trzymał go w buzi, a nie w płucach. Nie wiem co chciał przez to osiągnąć.

vbazyl

Wiecie nie chce nikogo bronić, ale jak ma się dobre zioło to i zaciągać się nie trzeba :D

ketchub

dobra ale to chodzi o jaranie a nie pozerowanie niech zapali naszego to padnie

ocenił(a) film na 3
EasterN

tak po latach dodam - naszego? a wiesz kolego dlaczego "nasze" tak kopie?

fyrk

chemia :)

ocenił(a) film na 7
pfff

Hahahaha tyle zioła dookoła, a Ty piszesz, że on się nie umiał zaciągać? No bez jaj... Przecież wyglądał na nieźle zjaranego i w ogóle był inny w obyciu, niż na trzeźwo. Żarty ze sceny to samo, trzeba nawet przyznać, że gdy zapalił lepiej mu wychodziły. Nie wiem czego się czepiacie, chyba po prostu nie macie czego się przyczepić albo mu zazdrościcie, że miał dostęp do stuffu na takim poziomie, a nie do jakiegoś skuna z ulicy.

ocenił(a) film na 6
cave8

Nie zapomnijmy, że spożywał też THC jadalne i inhalował się vaponizerem, a tym się zaciągać nie trzeba :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones