PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115332}
6,4 21 449
ocen
6,4 10 1 21449
6,6 16
ocen krytyków
Super Size Me
powrót do forum filmu Super Size Me

mam wrażenie że facet zachorował od przejedzenia i braku sportu, sądzę że po polskim bigosie, skwarkach i salcesonie wysiadłby po tygodniu

Zainspirowany

źle sądzisz

Zainspirowany

on pokazywał jak większośc amerykanów żyje ja też lubie zajadać kebaby a dobze wyglądam bo uprawiam sporty pozdro :-)

ocenił(a) film na 6
Zainspirowany

myślę, że częste ucieczki przed policją robią swoje ;)

Zainspirowany

"dwie murzynki które jadali w McDonaldzie wyglądali zdrowo"
Czuję, że coś tu jest nie tak. Brzmi prawie, jakby McDonald's serwował murzynki.

NickError

dwa murzynki (od murzynek bambo)

Zainspirowany

W zasadzie mogli wyglądać zdrowo, ale ich narządy wcale nie musiały takie być. W grę jeszcze wchodzi ruch, co i w jakiej ilości spożywali, inne posiłki, geny.

mati1507951

Raz - wiek. Do 30 jest inny metabolizm, jak się jest nastolatkiem - jeszcze inny. Jak byłam w liceum mogłam codziennie jeść chińskie zupki przez dwa tygodnie obozu wędrownego. Teraz po jednej czuję się jak zdechlak.
Dwa - to, że ktoś jest chudy nie znaczy, że jest zdrowy. Nie wiemy, jaki mieli cholesterol, poziom cukru, w jakim stanie były ich żoładki czy wątroby. Nierzadko osoba z widoczną nadwagą odżywia się lepiej niż ta, która jest szczupła - bo widzi "namacalnie" jak złe jedzenie by na nią wpłynęło. Mam wielu znajomych, którzy żrą świństwa i są szczupli, ale to nie znaczy, że są zdrowi. Potem wychodzi to wszystko w badaniach, w cholersterolu choćby. Zresztą nic nie trwa wiecznie. Z tych ludzi, którzy w okresie studentkim słynęłi z tego, że żywią się kebabami i są szczupli, niewielu już szczupłych zostawło. Organizm się zbuntował wreszcie albo i po prostu wiek zrobił swoje i zmieniony metabolizm. Zdrowia nie da się ocenić po wyglądzie :) .Zwłaszcza, ze chudość moze być również objawem choroby - np zaburzeń pracy tarczycy albo układu pokarmowego. Są i tacy, którzy od choroby chudną i chcieliby przytyć, bo każdy pyta, czy mają anoreksję.

Szarobure

poczytaj o plemieniu Hunzów. Ja mam 88 lat i nadal mam metabolizm jak przed 30. planuję dożyć 115 lat, a jak technologia pozwoli to 150

h4r

Skoro Ty masz, to wszyscy mają. To logiczne XD
Inna sprawa, że przy polskim planie emerytalnym 115 lat jest sensownym pomysłem XD

ocenił(a) film na 6
Szarobure

I tak jestem zaskoczony, że nie napisał iż mając 88 lat ma potencję jak w wieku 20stu lat a jak technologia pozwoli to zamierza utrzymać taką formę do 150 :-))

ocenił(a) film na 4
Zainspirowany

Gość polskich świąt to by nie przeżył. Zresztą nie ma czegoś takiego jak "dieta cud". Liczy się tylko i wyłącznie bilans kaloryczny. Jedząc tylko chleb ze smalcem można zarówno chudnąć jak i tyć. Wszystko zależy od tego ile tych kalorii "spalamy" a ile dostarczamy.
Zresztą też parę lat temu zrobiłem podobny eksperyment. Czyli 30 dni na "fastfodzie". Bardzo łatwo było obliczyć ile kalorii spożywam bo są one podawane na opakowaniach. I po 30 dniach mimo że spożywałem 3500 kcal to schudłem 2 kg. Po prostu zużywałem więcej energii niż dostarczałem w kolejnych burgerach. Minus takiej "diety" to koszta. W Polsce dużo taniej wychodzi jeść w domu niż na mieście.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones