PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115332}
6,4 21 456
ocen
6,4 10 1 21456
6,6 16
ocen krytyków
Super Size Me
powrót do forum filmu Super Size Me

Ale przyznajcie, że zjeść 1 czy 2 razy w miesiącu to jest jeszcze dopuszczalna ilość. Natomiast nie rozumiem ludzi, którzy w Polsce, nawet zarabiając kiepskie pieniądze nic nie odkładają sobie bo wolą zeżreć jakiegoś kebaba na mieście bo nie chce im się robić jedzenia w domu. I to żrą kebaby kilka razy w miesiącu. Do tego dochodzi picie alkoholu, szczególnie piwa, które też tuczy - a mówię to po tym, jak widzę moich kolegów z grubymi brzuchami. Dla mnie to obrzydliwe być grubym. To takie paskudne i obrzydliwe... Kojarzy mi się też z brakiem higieny. Mam kolegów ważących po 90-100kg i dla mnie to jest nie do pomyślenia. Sam ważę około 75kg i nieraz uważam, że o te kilka kilogramów za dużo.

Natomiast za idiotyzm uważam wytaczanie spraw sądowych przeciwko McDonalds i innym restauracjom fast foodowym. Przecież to jest indywidualna sprawa każdego człowieka czy żre to jedzenie. Przecież nikt go nie zmusza aby tam jadł. To jest wolna wola człowieka gdzie się stołuje. A że jest idiotą i nie pomyśli, że je niezdrowe jedzenie to już jego sprawa. Jak tacy pseudo-inteligenci poumierają z otyłości to bardzo dobrze - będzie mniej debili na tej planecie. Inaczej mówiąc: selekcja naturalna.

Axel

Zgadzam się z Tobą ale nie w pełni. Ty i wielu innych dorosłych ludzi wiesz jakie jedzenie należy wybierać bo rodzice Cie tego od małego nauczyli lub po prostu gotując Ci zwykłe domowe obiady przyzwyczaili do takiego żywienia. W Ameryce natomiast rodzice zamiast gotować w domu to zabierają swoje pociechy do McDonalda i w ten sposób uczą ich złych nawyków a dzieci małe nie mają świadomości, że to złe i że lepiej jeść owoce warzywa bo rodzice im pokazali coś co jest dobre w smaku, (nie oszukujmy się fast foody smakują dobrze bo dodaje się do nich różne wzmacniacze smaku) dla nich tańsze i wygodniejsze (bo ktoś robi za nich) i takie dziecko od małego żywiące się w McDonaldzie w dorosłym życiu też sięgnie po fast food bo tak rodzice go wychowali. Wielu rodziców o tym zapomina albo nie zwraca na to uwagi ale prawidłowe odżywianie dziecka to też część wychowania. Tylko w Ameryce i powoli też u nas rodzice mają to gdzieś i są nieodpowiedzialni dają swoim dzieciom na chipsy, lody, cole i inne śmieciowe, tuczące jedzenie i dzieci to kupują bo nikt ich nie nauczył wybierać inne rzeczy a reklamy w każdym sklepie i wystawiony towar je dodatkowo zachęca.

Axel

Film też to przyznaje.
A ważyć można 100kg i 100kg. Możesz być przy tym spasły, a możesz być dobrze zbudowany. Zależy, czy te 100kg to sam tłuszcz, czy efekt dobrej diety i siłowni. To, że ważysz od kogoś 15kg o niczym nie świadczy. Przecież mając powiedzmy, 2m wzrostu, waga ok. 70 kilo to chyba trochę mało.
Myślisz, że Schwarzenegger waży poniżej 100kg? Przynajmniej według internetu to 118kg przy wzroście 188cm.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones